Арнольд Шварценеггер ледь не відправився на той світ через лікарську помилку

21
Арнольд Шварценеггер

На жаль, ніхто з нас не застрахований від чужих прорахунків. Навіть якщо ти зірка “Термінатора”, то одна з операцій може закінчитися вельми плачевно. Саме це і мало не сталося із Залізним Арні. На щастя, все обійшлося. Але можна тільки уявити, які наслідки могли бути, чи не так? Що ж все-таки сталося і що повідав сам Шварценеггер про лікарську помилку, ти дізнаєшся разом із нами в найближчі кілька хвилин.

Шварценеггер про лікарську помилку

Арнольд Шварценеггер

Я пам’ятаю, як мені зробили операцію на відкритому серці. Третю за рахунком. Це було кілька років тому. Якраз перед початком зйомок шостого “Термінатора”. Я дуже хвилювався. Прокинувся, а переді мною раптом з’явилися лікарі й кажуть: “Нам дуже шкода, але все вийшло не так, як ми планували””, – зізнався Арнольд Шварценеггер, розповідаючи про лікарську помилку.

Арнольд Шварценеггер

Річ у тім, що під час операції лікарі випадково проткнули одну зі стінок серця. Цього, природно, не повинно було статися. Ця помилка могла дорого коштувати працівникам медичного закладу. Ба більше, щоб її виправити, вони змушені були в терміновому порядку розтинати актора, щоб врятувати його життя.

Арнольд Шварценеггер

Незважаючи на такий поворот подій і, як зізнався сам Залізний Арні, справжню катастрофу, у нього не було часу відлежуватися на лікарняному ліжку. Адже на носі були зйомки, де він мав бігати, битися і піднімати тяжкості. “Суть у тому, що відмотати час назад не можна. Але в той момент це була катастрофа. Я був у центрі катастрофи. І мені потрібно було вибратися з цієї лікарні”.

“Я виглядав як ідіот, шкандибаючи коридорами”

Арнольд Шварценеггер

Звичайно, легше сказати, ніж зробити. Та й можна тільки позаздрити волі та рішучості голлівудського актора якнайшвидше встати на ноги. Однак спочатку все було не настільки райдужно. Так, наприклад, Шварценеггер насилу вставав із ліжка і робив лише кілька кроків палатою. Варто зазначити, що все це відбувалося за допомогою ходунків.

Читайте також:  Трагедія актора Остіна Мейджорса, який прославився роллю у серіалі «Відчайдушні домогосподарки»

Арнольд Шварценеггер

“Я навіть покликав своїх приятелів і сказав: “Хлопці, ви повинні мене розпалити”. Тоді я виглядав як ідіот, шкандибаючи коридорами. А ходив я, тому що лікарі сказали, що потрібно тренувати легені. Розумієте, за їхніми словами, якщо в мене буде пневмонія, я можу померти”.

Але Залізний Арні не був би собою, якби так легко здався. А тому вже незабаром актор продовжив відновлюватися в домашніх умовах. І, звичайно ж, йому вдалося встигнути до початку зйомок шостої частини “Термінатора”. “Я хотів якнайшвидше почати займатися фізичними вправами, вийти з лікарні і знову приступити до тренувань. Я мав бути у формі”.

Арнольд Шварценеггер

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :