Актриса Кіра Найтлі втомилася від того, що чоловіків-батьків вважають героями

133

 

Кіра Найтлі – мати двох дочок, яких вона виховує разом зі своїм чоловіком Джеймсом Райтоном. У актриси свій погляд на материнствоі вона відкрито говорить про це в інтерв’ю. Вона не дозволяє своїм дітям дивитися деякі мультфільми Діснея, вважає, що батьків іноді надмірно хвалять за виконання основних батьківських обов’язків і критично ставиться до того, як на Кейт Міддлтон чинили тиск, щоб уявити надмірно ідеалізований образ того, як жінки мають виглядати після пологів.

Материнство – складна робота

Після народження першої дитини Кіра Найтлі поділилася своїми переживаннями з приводу змін, що відбулися з нею. Вона зізналася, що гормональний дисбаланс та постійне недосипання вплинули на її шлюб. Вона почувала себе невдахою. Але потім Кіра зрозуміла, що це просто тому, що материнство — непроста штука.

«Я родом із місця дивовижних привілеїв. Я маю неймовірну систему підтримки. Мені неймовірно пощастило у кар’єрі. Тому я можу дозволити собі гарний догляд за дітьми, і все-таки мені це дуже важко. Звичайно, це не означає, що я не люблю свою дитину»– Каже Кіра Найтлі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Spltnk (@spletnik_ru)

Актриса вважає, що тяготи вагітності та пологів недооцінені

Кіра Найтлі дотримується думки, що жінок, які мають дітей, недостатньо хвалять. Актриса відкрито критикує суспільство, яке настільки звикло до ідеальних образів, що змусило Кейт Міддлтон з’явитися перед публікою з макіяжем та на високих підборах лише через кілька годин після пологів.

Кіра, у якої за день до народження принцеси Шарлотти народилася перша дитина, була шокована зовнішністю Кейт. Як і будь-яка жінка, яка пережила пологи, Кіра знала, що це далеко не справжній образ людини, у якої лише кілька годин тому народилася дитина.

Читайте також:  Що відомо про Міллі Олкок, яка відіграла головну роль у «Домі дракона»

Що Найтлі відчувала після пологів

Багато хто представляє пологи як інтимну таємницю і вважають, що неприємні подробиці не повинні обговорюватися ніде, крім лікарняної палати. Смілива актриса вирішила не мовчати про те, через що їй довелося пройти, тільки тому, що хтось може вважати це недоречним.

Кіра відверто розповіла про свої почуття під час та після пологів. Вона намагалася пояснити, що народження дитини це не просто диво. Тяжка робота матері часто ігнорується.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Перша-Коляска.РФ (@first_buggy)

«Я маю сказати, що як жінка ти ненавидиш певні частини свого тіла. У багатьох бувають періоди, коли ви дивитеся в дзеркало і думаєте: “О, якби в мене були інші ноги чи руки або щось таке”. Ви проходите через вагітність і пологи, а потім годуєте дитину і кажете: “Так, моє тіло приголомшливе, адже воно зробило щось незвичайне. Але воно мені ніколи більше не сподобається”.

Як Кіра Найтлі поєднує материнство та роботу

Актриса – працююча мати. І вона зізнається, що почувається винною, тому що не може приділяти дочкам достатньо уваги через зйомки. Кіра повернулася до роботи, коли її першій дочці було лише 4 місяці.

Після народження другої дитини Кіра планувала піти у декретну відпустку на 6 місяців, Але іноді їй все одно доводилося працювати. Вона просто зціджувала молоко і йшла на роботу, намагаючись повернутись, як тільки зможе.

Чому Кіра Найтлі забороняє дивитися дочкам стереотипні мультики про принцес

Актриса, відома своєю активною феміністською позицією, розповіла, що сама обирає, які мультфільми дивитися її діти. Кірі не подобається, що в багатьох класичних мультфільмах головна героїня — типова дівчина, яка потрапила в халепу, і її обов’язково має врятувати чоловік.

Читайте також:  Чому всі в захваті від нового виходу Кіану Рівза з його коханою

Водночас Кірі подобаються історії, де жінки – впливові людияким для щастя не потрібний сильний чоловік

Що сильно дратує актрису

Часто батьків, які беруть участь у вихованні дітей, вважають мало не героями. Деякі люди поводяться так, ніби це неймовірний подвиг, коли чоловіки піклуються про своїх дітей. Кіра привертає увагу до цього питання, оскільки вважає, що тата не заслуговують на особливу похвалу за те, що вони роблять те, що і так повинні робити.

Багато людей досі гадають, що коли чоловіки відіграють активну роль у вихованні дітей, це щось неймовірне. В той же час навантаження, яке відчувають жінки, сприймається як звичайне. Крім того, жінок ще й критикують, якщо вони говорять про це, скаржаться на втому тощо.

«Нам справді потрібно почати запитувати чоловіків про те, яка їхня роль у догляді за дітьми, скільки вони беруть на себе. Ми очікуємо, що жінки візьмуть на себе відповідальність у вихованні. А чоловікам з якоїсь причини ми даємо свободу дій»— каже Кіра.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я