8 хитрощів, які дозволяють робити прибирання рідше

12

Утримання квартири в чистоті вимагає багато зусиль і займає багато вільного часу. Набридло жити так – запам’ятовуйте наші поради, як зберігати чистоту в будинку без генерального прибирання.

Покладіть вологі серветки у “гарячі крапки”

Розкладіть вологі одноразові серветки для прибирання в різних кімнатах або в місцях, де найбільше збирається сміття і бруд – наприклад, на робочому столі біля комп’ютера (техніка притягує багато пилу). Міні-прибирання не забере багато сили, ганчірку не треба мити, достатньо викинути у відро для сміття.

Не робіть прибирання у вихідний день

Якщо у вас два або один вихідний день, прикро витрачати цей час на генеральне прибирання. Спробуйте навести чистоту у будній день після роботи. Він все одно завантажений, не так шкода витрачати, як вихідний. Необов’язково робити все в один вечір, розподіліть на два чи три дні.

Сплануйте прибирання

Запишіть у щоденник основні роботи, щоб нічого не забути. Наприклад, розділіть квартиру на великі зони: кухня, спальня, вітальня. Випишіть завдання по кожному із блоків та призначте певний день. Великі завдання можна розділити на дрібніші підзавдання, на які піде не більше 15 хвилин. Так, займаючись прибиранням на день по 20-25 хвилин, ви зможете тримати весь будинок у чистоті.

Довірте брудну роботу побутової хімії

Під час збирання багато господинь поспішають і не витримують належний час при нанесенні побутової хімії. Якщо залишити засіб на поверхні на 10-15 хвилин, не доведеться відбивати більшу частину бруду руками. Але не перетримуйте, очищувач може пошкодити матеріал.

Не запускайте

Забирати треба не тоді, коли стало зовсім брудно й нема де пройти, а коли ще чисто. Організуйте простір таким чином, щоб було менше візуального шуму. Наприклад, дрібні деталі, косметику та дитячі іграшки можна розкласти по пластикових контейнерах або кошиках із джуту. Якщо в середині тижня утворився безлад, речі легко розсортувати по ящиках.

Читайте також:  5 причин відкласти телефон убік

Користуйтеся пульверизатором

Розпорошувати очисник набагато зручніше, ніж наносити засіб губкою. Так, засіб з пульверизатора захоплює велику площу і витрачається економніше. Загалом прибирання відбувається швидше. Спробуйте, чи впевнені, що вам сподобається!

Нанесіть на текстиль антистатик

Обробіть оббивку дивана, крісел, м’яке ліжко, дивані подушки антистатиком. Так довше збережеться чистота і осідатиме менше пилу. Але робити це потрібно після збирання, а не до неї.

Зберіть вовну з килимом шваброю

Власники домашніх тварин страждають від постійного збирання вовни. Необов’язково відразу бігти за пилососом, пройдіться вологою насадкою від швабри по килиму і приберіть грудочки, що звалялися. Цей процес займе трохи більше п’яти хвилин.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я